طراحی سایت  طراحی سایت فروشگاهی خدمات مجالس تشریفات مجالس تشریفات عروسی

هدف مدیا پردازش

مطالعه و نیازسنجی بازار موبایل ایران و استخراج خواسته‌ها و حساسیت‌های مشتریان و مصرف کنندگان ایرانی، مبنای جهت‌گیری و تصمیم‌گیری‌های استراتژیک مدیا پردازش بوده است. به همین دلیل در سال 1395 مدیا پردازش تصمیم به گسترش حوزه فعالیت خود در برندهای مختلف کرد و هم اکنون این شرکت نمایندگی فروش سه برند بزرگ تلفن همراه از جمله: LG, APPLE, HUAWEI را در اختیار دارد.

بیشتر بخوانید

تماس با مدیا پردازش

تهران، خیابان ایرانشهر، خیابان کلانتری، پلاک 45

support@mediapardazesh.com

021-42940

تهران، خیابان ایرانشهر، خیابان کلانتری، پلاک 45   021-42940

مدیا پردازش

هیئت مدیره شرکت مدیا پردازش با پشتوانه ای بیش از 15 سال فعالیت در بازار فناوری اطلاعات تصمیم به احداث شرکت مدیا پردازش در سال 1389 گرفتند. شرکت مدیاپردازش فعالیت خود در بازار ICT ایران را با محوریت واردات معتبرترین برندهای جهانی لپ تاپ و تبلت به بازار ایران و توزیع آن در سراسر کشور، آغاز کرد.

بیشتر بدانید

نتایج فعالیت مدیاپردازش در این حوزه بسیار درخشان بوده است، به طوری که شرکت توانست ظرف مدت 2 سال، سهم بازار بزرگی را در زمینه فروش لپ تاپ به دست آورده و به یکی از موفق ترین فعالان بازار ICT ایران تبدیل شود. در عین حال، اگرچه موفقیت مدیاپردازش در به دست آوردن سهم چشمگیر بازار، به خودی خود دستاورد بسیار بزرگی برای شرکت محسوب می شود، اما در عین حال تجربه بیش از یک دهه فعالیت در این حوزه، شرکت را به سطحی از هوشمندی ارتقاء داده است که به وقایع صورت گرفته در بازار جهانی احاطه کامل داشته و بتواند تحولات مهم آینده بازار ICT را تشخیص داده و پیش بینی نماید. با تکیه بر این ویژگی، شرکت توانست در هر مرحله، چرخش های عمده صورت گرفته در بازار را شناسایی و متناسب با آن ها تصمیمات راهبردی مناسبی را اخذ نماید. به همین دلیل از حدود 5 سال پیش، این شرکت با توجه به تغییرات جهانی در بازار موبایل و لپ تاپ های شخصی، تمرکز خود را به سمت بازار موبایل تغییر داد.

هدف مدیا پردازش

در این راستا شرکت مدیا پردازش با اتخاذ رویکردی نوین در بازار موبایل و با بکارگیری نیروی انسانی متخصص و با تجربه و الگوبرداری از شرکت‌های موفق و برتر، توانست رشد سریع، مناسب و قابل توجهی را رقم بزند. رویکرد فرآیندی، تفکر سیستمی و برنامه‌ریزی استراتژی محور در مدیا پردازش، نقش مهمی در ارتقاء سطح کیفی و کمی فروش موبایل در ایران داشت به طوری که این شرکت به مدت دو سال متوالی بزرگترین وارد کننده رسمی و مجاز گوشی هوشمند از دید گمرک ایران بوده است. مطالعه و نیازسنجی بازار موبایل ایران و استخراج خواسته‌ها و حساسیت‌های مشتریان و مصرف کنندگان ایرانی، مبنای جهت‌گیری و تصمیم‌گیری‌های استراتژیک مدیا پردازش بوده است. به همین دلیل در سال 1395 مدیا پردازش تصمیم به گسترش حوزه فعالیت خود در برندهای مختلف کرد و هم اکنون این شرکت نمایندگی فروش سه برند بزرگ تلفن همراه از جمله: LG, APPLE, HUAWEI را در اختیار دارد. هم اکنون، مدیا پردازش سهم بسیار بزرگی در بازار فروش تلفن همراه دارد و با تفکری نو، عملکردی نوین و شناخت هوشمندانه فرصت‌های جدید، ‌رشد و توسعه پایدار را در سازمان نهادینه ساخته و آن را جزیی پیوسته از فرآیندهای عملیاتی خود نموده است. مدیا پردازش همواره متعهد است که فراتر از عرف و سنت بازار موبایل ایران، با هم اندیشی و همدلی و بهره گیری از استراتژی‌های جدید، متعالی اندیشیده و متفاوت عمل نماید.

ارزش های حاکم بر مدیا پردازش

مشتری محوری

شرکت مدیاپردازش برنامه‌ها و اهداف بسیاری در جهت پایداری و ارتباط درست با مشتریان دارد.

کار گروهی

کارکنان مدیاپردازش مکمل یکدیگر بوده و با مقاصد عالی، اهداف و رویکردی مشترک دارند که بر مبنای آن به هم پیوند میخورند و به یکدیگر تکیه می‌کنند.

توجه به جزئیات

در مدیاپردازش متمرکز ساختن ذهن و حواس مختلف برای فهمیدن موضوع یک اصل مهم است. توجه، مقدمه‌ی ادراک، یادگیری و تفکر است.

برقراری ارتباط مؤثر

در مدیاپردازش، تبادل اطلاعات، عقاید و تجربیات است که میان افراد گروه‌های مختلف باعث پیشرفت می‌شود.

حس مالکیت

وابستگی روانی و عاطفی فرد به سازمان در مدیاپردازش بسیار بالاست و اینجا کارکنان، سازمان را از آن خود می‌دانند که باعث افزایش عملکرد فردی و سازمانی مؤثر است.

چرا مدیا پردازش را انتخاب کنیم؟

امروزه در بازار تلفن همراه منابع مختلفی جهت تأمین کالا وجود دارد. از شرکت های بزرگ در داخل کشور گرفته تا شرکت های خارج از مرزهای میهنمان و حتی منابع مختلفی از سرتاسر دنیا. ما در اینجا به نکاتی اشاره می کنیم که شاید تا بحال از دید شما پنهان مانده باشد و معتقدیم این موارد ارزش افزوده ای است که ما از شرکت مدیاپردازش برای شما ایجاد می کنیم تا خریدی راحت و فروشی بی دردسر و عواقب داشته باشید.

تنوع کالا و سبد کامل محصول

مدیاپردازش بیشترین و متنوع ترین سبد محصولات را در اختیار شما قرار می دهد. از آنجایی که مدیا پردازش با چهار برند مختلف همکاری دارد، متنوع ترین کالاها را در اختیار دارد.

کالای قانونی

مدیا پردازش صددرصد کالاهای سبد محصولات را از مبادی قانونی کشور و با پرداخت کامل عوارض وارد می کند و به همین علت برای دومین سال متوالی، بزرگ ترین وارد کننده رسمی گوشی های هوشمند از دید گمرک ایران بوده است. با خرید کالای قانونی از تبعات کالای قاچاق مصون خواهید بود.

رهگیری آسان

با خرید از مدیاپردازش، شما به راحتی می توانید به مشتریان خود بگویید اصالت کالای فروخته شده را در سامانه رهگیری کالای وارداتی گمرک ایران بررسی کنند. این حس خوبی به مشتری شما می دهد.

استاندارد

تمام کالاهای مدیا پردازش قبل از ورود به ایران، مورد بررسی و تأیید سازمان استاندارد قرار می گیرند. با خرید از مدیا پردازش از تبعات فروش کالای غیراستاندارد و شکایت مشتریان در امان خواهید بود.

کاهش ریسک

با خرید از مدیاپردازش از مشکلات مربوط به کالای قاچاق و ریسک های مربوط به آن مانند پلمپ فروشگاه و جریمه های سنگین به دور خواهید بود.

فاکتور رسمی

با خرید از مدیا پردازش، چون خرید شما مشخص و قانونی بوده است، برای ارائه فاکتور رسمی به اصناف و اتحادیه ها در حین بازدید از فروشگاه مشکل نخواهید داشت.